SERVİS HİZMETİ

Tüm müşterilerimize hızlı ve özenli
bakım desteği vermeyi taahhüt ediyoruz.
Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimler,
üstün servis hizmetimizin bir göstergesidir.

Bakım – Onarım Servis Taahhüdü

Bakım-onarım ve servis paketlerimiz ile kapsamlı bir hizmet garantisi veriyoruz. Rutin bakım, ekstra bakım, kısa sürede parça temini ve işçilik gibi bakım-onarım hizmetlerinin yerinde ve zamanında yapılmasını taahhüt ediyoruz.

Servis Ağı

Türkiye’nin tamamında müşterilerimizin yaşadığı arıza ve aksaklıkların minimum sürede giderilmesini sağlıyoruz. Uzman bilgi ve profesyonel bir anlayış çerçevesinde bakım-onarım ve parça değişikliği gibi hizmetler sunuyoruz.

7/24 Destek

Spor salonunuzun sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için oluşturduğumuz teknik yardım hattı ve web desteğinin yanı sıra; çevrimiçi parça sipariş olanağı, detaylı ürün el kitapları ve ücretsiz bakım eğitimi sunuyoruz. Müşteriler isterlerse rutin bakım ve basit onarımları kolaylaştıracak parça stoğu alabilirler.

Özel Destek

Ücretsiz bakım eğitiminden kapsamlı garantilere kadar geniş bir yelpaze içinde sizlere destek sunuyoruz. 39 yıldan fazla süren ürün geliştirme sürecinin sonunda 2500’den fazla ürüne sahibiz. Sahip olduğumuz bu birikim ve deneyimle tüm Pulse fitness aletlerini güvenle ve kolayca onarabiliriz. Ürünlerimizin 25 yılı aşkın bir süredir hala kullanılabiliyor oluşu; ürün güvenilirliğimiz ve üstün ürün dayanıklılığımızın bir göstergesidir!